Back 4 Blood Oynanış Videosu
Back 4 Blood

Warner Bros. Games, yeni yılda piyasaya sürmeyi  planları arasına aldığı Back 4 Blood’un oynanış videosunu Playstation kullanıcıları ile paylaştı.

2021 yılında bir çok oyun büyük heyecanla bekleniyor.Warner Bros. Games, Left 4 Dead’ın farklı bir sürümünü oyun piyasasına sürmek istiyor.Değişik oyun modları ve farklı efektleri ile güzel bir nişancı oyunudur.

Warner Bros. Games bu oyun ile alakalı bir etkinlik düzenledi.Bu etkinlikte oyunun tanıtımı yapıldı.Bu nedenle oyunun neler getirdiği konusunda bir ön izleme oluştu.

Back 4 Blood, küresel bir salgından sonra hayatta kalan insanların zombilerle mücadeleyi anlatıyor.İki kişinin eşli olarak da oynanabildiği Back 4 Blood bir hikaye moduna sahip.Online çok oyunculu mücadele modu ve oyun kurucusunun tercihlerine göre şekillenebilen bir oyun modu daha bulunmaktadır.

Oyun Haziran Ayında Oynanabilecek

Oyunun önemli özelliklerinden bir tanesi, Back 4 Blood oyununun bütün platformlarda oynanabilecek olmasıdır.PlayStation 5, PlayStation 4,Xbox Series S, Xbox Series X, ve PC oyun severler Back 4 Blood’u yaşama imkanı yakalayacaklar. Warner Bros. Games, oyunun 22 Haziran 2021’de dağıtımını yapmayı planlıyor

Whatsapp
Murat Karakılıç
Murat Karakılıç
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?